Umywalki przenośne – przykłady wykorzystania

Na myśl o imprezie masowej, festynie, koncercie plenerowym, czy innym wydarzeniu kulturalnym pod gołym niebem często przychodzi nam na myśl główny problem z nimi związany, czyli jak po całym dniu choć w niewielki prowizoryczny sposób delikatnie się odświeżyć. Wszystko, czego dotykaliśmy, z czym się stykaliśmy, dotykały setki innych osób, więc pewnym jest, że są to skupiska milionów bakterii. Jak przy organizacji takiego typu imprez zadbać choć odrobinę o komfort ich uczestników?

Umywalki przenośne albo prysznic – to podstawa

Należy tutaj pomyśleć o przenośnych umywalkach, albo nawet prysznicach, zależy jak długo dana impreza ma trwać. Jeśli jest to event jednodniowy spokojnie możemy skorzystać wyłącznie z jednego z rozwiązań jakim są umywalki przenośne.
Umywalki przenośne sprawdzają się w wielu sytuacjach, pozwalają przede wszystkim odświeżyć się w trakcie trwania masowej imprezy plenerowej, tak abyśmy mogli się lepiej poczuć. Jest to już jeden z bardziej rozpoznawalnych sanitariatów na koncertach muzycznych np. typu Woodstock. Nie wymagają podpięcia do sieci wodno-kanalizacyjnej, więc swobodnie można je montować w miejscach, gdzie taka sieć nie jest dostępna.

Gdzie jeszcze przydadzą się umywalki przenośne?

Idealnie sprawdzają się także na budowach, gdzie pracownicy mają możliwość obmycia twarzy, czy rąk w przerwie śniadaniowej lub po prostu, by spłukać z siebie kurz, czy brud. Umywalki przenośne to idealne rozwiązanie również dla właścicieli małych sklepów, kiosków, czy food-trucków, gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody.
Umywalki posiadają dwa zbiorniki, jeden z czystą, drugi z brudną wodą, który należy jedynie co jakiś czas opróżniać. Samo wypożyczenie umywalek nie jest zbyt kosztowne, z dużo większymi kosztami musielibyśmy się liczyć, gdyby interesowało nas wynajęcie przenośnych kabin prysznicowych, jednak by umyć ręce, czy twarz nie musimy korzystać z prysznica. Te ostatnie sprawdzają się bardziej na kilkudniowych masowych imprezach plenerowych, wówczas uczestnicy takich imprez mogą liczyć na na prawdę wysoki komfort. Jednak to właśnie bez przenośnych umywalek nie może odbyć się żadne większe wydarzenie.

Dodaj komentarz